Чемпіон з боїв без правил полює на піхоту рашистів на Сході

Майстер спорту міжнародного класу одразу по кількох силових дисциплінах, військовослужбовець за позивним Макс прийшов на війну з бізнесу. Шість років тому він із дружиною започаткував власну справу, й перед початком широкомасштабного вторгнення московитів вже мав два супермаркети. Але з лютого він – оператор розвідувально-бойових дронів. 

Фото автора та з особистого архіву чемпіона

Макс за функціоналом «пілот» – саме так хлопці називають операторів розвідувальних та ударних повітряних дронів. Б’ючи окупанта на Запоріжжі, він вважає себе кориснішим, аніж би займався, приміром, волонтерством.

У мирному житті Макс — неодноразовий чемпіон України з греплінгу та традиційного джіу-джитсу. Кілька разів ставав переможцем міжнародних змагань із дзюдо. Заняття класичними дзюдо, бойовим самбо, айкідо, муай, змішаними єдиноборствами врешті решт дали йому змогу здобувати чемпіонські пояси і в «боях без правил» на європейських майданчиках ММА. До початку широкомасштабного вторгнення росіян він встиг провести п’ять поєдинків, чотири із яких виграв.

Зізнається, що під час бойової роботи відчуває просто шалений мисливський азарт. Й ледве привчив себе працювати так, щоб і сам, і його група, керовані «пташки» піддавалися на передовій найменшим ризикам.

Маючи на рахунку чималу кількість знищеної чи знешкодженої ворожої піхоти, він мріє про більше. А саме – власноруч спалити танк московитів. Ще донедавна у його невеличкого підрозділу не було для того технічної можливості.

Звичайно, й самого пілота, й побратимів тішило, коли за їхніми розвідувальними даними та вдалому коригуванню вогню через дрони наша арта влучно трощила бронетехніку окупанта. Утім, цього їм замало. Із нетерпінням вояки очікують на прибуття найближчим часом ударних дронів волонтерської розробки, які здатні нести достатньої ваги протитанкові засоби враження.

Макс воює пліч-о-пліч в одному підрозділі з рідним братом Андрієм. До великої війни брати разом тренували дітлахів з бразильського джіу-джитсу та греплінгу, мріючи виростити з них майбутніх українських чемпіонів.

Майстер зізнається, що про пекельну сутність війни мав раніше лише приблизне уявлення. І в нього, звичайно, були певні страхи за власні життя й долю. Але після перших же скажених артилерійських обстрілів й атак окупантів боязкість вщухла. Напевне, спрацював набутий у спорті психологічний досвід. Це коли перед початком поєдинку в клітці, ринзі чи татамі тебе аж тіпає від хвилювання перед невідомістю. Але щойно починається реальний поєдинок – як ти вже б’єшся виважено й холодно.

Джерело: Угруповання Об'єднаних сил 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev