Героїчна доставка суші «Алло, Лосось»: історія евакуації бізнесу з Маріуполя та роботи під ракетними обстрілами

Доставка суші «Алло, Лосось» за короткі строки впевнено підкорила серця та шлунки маріупольчан. Проте з початком війни через постійні обстріли міста та подальшу окупацію команді довелося «переїхати» у Запоріжжя.

Команда "Алло, Лосось" з Маріуполя тепер працює в Запоріжжі

У чужому місті бізнес відновлювали «з нуля». Власниця сервісу Ангеліна Тесленко впевнена – повернеться до рідного міста.

Наразі «Алло, Лосось» у Маріуполі повністю розбито. Хтось з команди отримав поранення, частка пережила окупацію, полон. Але тепер вони самі себе називають героїчною доставкою суші.

До повномасштабного вторгнення команда «Алло, Лосось» мала грандіозні плани на розширення бізнесу і планувала відкриття нового закладу вже в березні у Бердянську. Проте усі плани зруйнувала війна. Разом із родиною та командою довелось евакуйовуватись до Запоріжжя, де і розпочався новий етап сервісу.

«Я неймовірно вдячна за те, як нас підтримали у Запоріжжі. Коли запускала рекламу, то назвала нас героїчною доставкою – саме через те, що пережила наша команда. Спочатку люди приходили просто підтримати, а потім – поверталися, адже їм було смачно», – ділиться власниця.

У місті команда працює попри ракетні удари, адже вірить у людей і свою справу.

«Я не можу знати, що буде завтра. Але зламати нас у росії не вийде. Щодо планів – чекайте на нас у Києві. Трошки згодом, але, думаю, у нас все вийде», – каже Ангеліна.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev