"Хочемо назавжди поховати совкове бачення": в Україні стартувала інформкампанія «Я — ветеран»

Український ветеранський фонд запустив інформаційну кампанію “Я — ветеран”, аби змінити уявлення в суспільстві про захисників.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

У всіх регіонах Україні можна побачити соціальну акцію з фотографіями молодих чоловіків та жінок, які захищають країну, починаючи з 2014 року, а зараз знову повернулися на війну. 

“Ми зупиняємо романтизацію війни й хочемо назавжди поховати совкове бачення образу ветерана. Ця соціальна акція має змінити уявлення суспільства про те, що ветерани — це старі дідусі в медалях. А якщо ти не помер за Україну, то не герой. Для України кожне життя наших захисників та захисниць — цінність. Тому в інформкампанії ми показали молодих хлопців і дівчат, які воюють за свободу України”, — каже очільниця Фонду Наталія Калмикова. 

У зйомках для інформкампанії взяли участь молоді захисники та захисниці, котрі ламають уявлення суспільства про образ ветерана, як людини похилого віку. У свої 25 років в Україні людина цілком може мати бойовий досвід за плечима.

“На бордах можна побачити людей, котрі вже один раз пройшли пекло війни, а зараз знову повернулися туди. Тому ми підсилюємо світлини гаслом “Так, я — ветеран і продовжую захищати””, — каже Наталія Калмикова.

Міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна наголошує, що до 24 лютого було зареєстровано 500 тисяч учасників бойових дій. Зараз у реєстрі Міністерства соціальної політики зафіксовано понад 770 тисяч людей зі статусом учасника бойових дій. Після російсько-української війни статус ветеранів війни набудуть ще більше молодих чоловіків та жінок, які ціною свого життя захищають Україну. Приблизна цифра майбутніх ветеранів — до 5 мільйонів.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev