Люди шукають прихисток у сторожових кабінах, а «відновлені» будинки розвалюються: будні окупованого Маріуполя

Окупований Маріуполь — це комплекс невирішених проблем, хаос і руйнації. Місцеві жителі не припиняють скаржитися на відсутність житла, належних послуг, комунальних благ й інших умов, які необхідні для нормального життя.

Окупований Маріуполь/ Ілюстративне фото

Окупаційна «влада» Маріуполя не звертає уваги на проблеми й запити людей, вона займається лише тим у місті, що їй вигідно, наприклад, іпотекою. Й поки росіяни будуть недоступні для людей квартири, Маріуполь продовжує руйнуватися навіть після так званого «відновлення».

Так, жителі міста зняли відео з лоджією, яка обвалилася з 9-го поверху. Це сталося у 21-му мікрорайоні. На щастя, ніхто не постраждав.

«Це так відновили!», — написали містяни у місцевих пабліках.

Тим часом на території 5-ої школи впав електричний стовп. Біля спортивного стадіону лежать дроти, які ніхто не прибирає. За інформацією жителів, також недалеко від парку Веселка впав стовп зі світлофором.

Фото з місцевих чатів

Скриншот із відео

Скриншот із відео

Разом з цим у Маріуполь не зникає шквал обурення стосовно житла. Поки деякі люди живуть в гаражах, бо їх квартири знесли, інші шукають прихисток у сторожовій кабіні, яка залишилася після охоронного холдингу. Місцеві жителі ЖК «Невський» з ненавистю намагаються виселити звідти жінку, але вона час від часу повертається туди, мабуть, від безвихідності.

«Людяності й так мало, могли б навпаки по-людському допомогти», — пише місцева.

«Ще й сміття накидали всередину! Навіщо? Заздрість? Та мешканка чиста, явно доглядає за собою. А бабки злісні, фу», «У нас у під'їзді теж жінка живе. І ніхто не виганяє. Навпаки допомагають людині», — додають місцеві.

Скриншот із відео

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev