Ілюстративне фото з відкритих джерел
1000 листівок із журавлями хочуть створити учасники локальних команд Донбасу фестивалю «З країни в Україну» на знак здійснення мрій.
«З країни в Україну» — це масштабний культурно-просвітницький фестиваль, який відбувається у маленьких містах східних областей України. Цієї осені мандрівний захід відвідає 9 міст Донецької та Луганської областей.
Проте, місцеві команди-організатори вирішили не чекати осені, щоб порадувати містян цікавими локаціями, адже у їх містах не так часто проводяться якісь цікаві заходи.
Організатори «1000 журавлів» розповідають, що з нетерпінням чекають самого фестивалю, що хотілося не просто весело провести час, а й об’єднати містян за цікавою справою, тим паче, що є гарний привід — державне свято, коли у всіх є вільний час.
До речі, такий флешмоб проводиться вперше не тільки на Донбасі, а й в Україні загалом.
Обрали команди цю ідею недарма: витинанка — оригінальний та простий спосіб декорування. Тож отримати задоволення від творчості зможуть містяни різного віку, а журавлі — один із символів України.
Учасники флешмобу зможуть написати свою найзаповітнішу мрію на звороті витинанки та повісити на дерево мрій. Здійсниться мрія чи ні — переконаються всі охочі вже на самому фестивалі у прифронтових містах восени.
Щоб долучитися до флешмобу, необхідно написати організаторам локальних команд на сторінках фестивалю за посиланнями ТУТ.
ЧИТАЙТЕ: В ряде городов Донбасса пройдет культурно-просветительский фестиваль «З країни в Україну»
Загалом, у рамках масштабного фестивалю «З країни в Україну» команди розробляють власні проекти, які спрямовані на вирішення проблематики конкретної громади, щоб адаптувати фестиваль під потреби аудиторії міста та створити йому особливу неповторність. У Волновахи це фестиваль фарб, у Авдіївки — «Книгарня просто неба», для Торецька — «Історія та майбутнє є».
Команда з Вугледара «Студія ідей 78» розробила концепцію «Культурний антивірус». За допомогою цього проекту, активісти прагнуть показати сучасні креативні підходи до організації заходів культурно-просвітницького спрямування, зруйнувати стереотипи і формалізм, сформувати нове бачення і ставлення до свого міста з активним включенням мешканців до культурних, освітніх, позитивних суспільних процесів.