"Ми відкинули ворога на ті позиції, які він займав до просування в наш бік": боєць ЗСУ про ситуацію у Бахмуті

Попри заяви російських пропагандистів про те, що ворожі штурмові частини зайшли на окремі вулиці Бахмута, ворогові навіть до весни не вдасться взяти ні саме місто, ні вигідні висоти навколо нього.

Фото: Getty

Цими днями російські пропагандисти повідомляли про прорив оборони на деяких вулицях Бахмута. Проте на східній частині міста в українських бійців добрі результати – ЗСУ вибили окупантів із території двох вулиць, де вони намагалися закріпитися, а також повністю зачистили весь приватний сектор. Про це в ефірі Апостроф TV розповів Ярослав Лисенко, боєць батальйону "Свобода".

"Ми не пішли у прорив, ми просто відкинули ворога на ті позиції, які він займав до просування в наш бік. Їх ще дуже багато - вагнерівців, зеків, чмобиків та "мобілізованих" з днр-лнр", - пояснив військовий.

Він наголосив, що за напрямом Бухмут-Соледар противник знаходиться на відстані 5 км від нас, але така ситуація зберігається 3-4 місяці. При цьому на півдні Бахмута рашистам вдалося зайти на позиції біля каналу Сіверський Донець-Донбас (12 км до Бахмута), але захисники України вже вибили їх звідти.

"Всі розмови російської пропаганди варто пропускати повз вуха. Ворог навіть до весни не зможе взяти ні саме місто, ні вигідні висоти навколо нього", - резюмував Ярослав Лисенко.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev