На службі в окупантів: дві псевдокерівниці з Луганщини підозрюються в колабораціонізмі

Двом колишнім українським чиновницям з Луганщини повідомлено про підозру у колабораційній діяльності.

Двом "чиновницям" з Луганщини повідомлено про підозру у колаборціонизмі

У березні 2022 року колишня керівниця гуртка в Комунальному закладі «Біловодський центр культурних послуг» погодилася на пропозицію представників держави-агресора та добровільно зайняла псевдопосаду «начальника відділу культури та спорту адміністрації Біловодського району лнр», повідомляє Луганська обласна прокуратура.

Інша підозрювана в період з травня по серпень 2022 року також стала працювати на ворога та добровільно обійняла псевдопосаду «начальника відділу освіти Новоайдарського району лнр».

На займаних посадах так звані «керівниці» виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції у незаконному органі влади, створеному на тимчасово окупованій території України.

За протиправні дії підозрюваним загрожує до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років та з можливою конфіскацією майна.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev