Нардепа від Торецька Яковенка затримали у Молдові за запитом Білорусі — ЗМІ

Народний депутат від округу №52 Донецької області Євген Яковенко, згідно з інформацією журналістів, затриманий у Молдові. Через корупцію він нібито оголошений у розшук в Білорусі. 

Євген Яковенко / фото з відкритих джерел

Депутата Верховної Ради України Євгена Яковенка було затримано прикордонною поліцією в Республіці Молдова та доставлено до слідчого ізолятора. Про це повідомляє молдавське видання deschide.md

За даними журналістів, причиною затримання стало те, що нардепа було оголошено у розшук по лінії Інтерполу Білоруссю.

У бесіді з журналістами deschide.md голова бюро Інтерполу в Кишиневі Віорел Тентю підтвердив, що мінська влада звинувачує українського парламентарія у хабарництві та корупції та зареєструвала запит на його арешт та екстрадицію.

Євген Яковенко – позафракційний народний депутат Верховної Ради України, обраний у виборчому окрузі № 52 (Дебальцеве, Торецьке, Калінінський район міста Горлівки, частина Бахмутського району) у Донецькій області у 2019 році. Був кандидатом від партії Батьківщина.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev