Пішки втікала з 5-річними дітьми від окупації: історія переселенки з Сєвєродонецька

Пані Марія з Сєвєродонецька. Тиждень тому разом зі своїми п’ятирічними близнятами їй вдалося втекти з окупації. Жінка розповіла, через що довелося пройти, щоб евакуюватися та вивезти дітей в Івано-Франківськ.

Пішки втікала з 5-річними дітьми від окупації: історія переселенки з Сєвєродонецька/колаж Вчасно

Разом з дітками Марії іти пішки довелося більше 5 кілометрів, тільки таким чином на свій страх та ризик можна було врятувати дітей.

«Ми просиділи місяць в бомбосховищі, бо навіть на двір не можна було вийти, не говорячи про евакуацію. Коли вдалося виїхати в сусіднє село, то наступного дня його взяли в окупацію. Нам довелося переховуватися в укриттях довгий час, бо постійні обстріли не давали можливості розслабитися», — розповідає жінка.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

Пані Марія каже: "Я говорила дітям, що гримить грім. Діти відразу казали — нехай тато проганяє грім".

Коли вже стало настільки небезпечно, то Марія вже вирішила евакуюватися будь-яким чином. «Слава Богу все вдалося. Нас зустрічали наші українські військові, наші люди. Хапали дітей на руки, давали всім водичку і вже далі евакуювали», — згадує пані Марія.

Весь цей час їй довелося бути одній з дітками, бо чоловік Марії захищає Україну від російської агресії. Він був на всіх передових позиціях, наразі перебуває в госпіталі, ї нарешті їм вдалося зустрітися та об’єднати всю родину.

Марія – багатодітна мама трьох хлопчиків: Святослав, Ярослав, Владислав. Один з синів вже дорослий, старше 18 років. Зараз родина знімає квартиру у Франківську і оговтується від пережитого.

Джерело

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev