«Після перемоги станемо ще сильнішими», — заслужений лікар України з Луганщини вдруге рятує свій медзаклад від війни

Заслужений лікар України, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр психічного здоров’я», Микола Овчаренко вже вдруге рятує свій медзаклад від війни, яку несе росія.

Микола Овчаренко/фото з особистого архіву

У 2014-му чоловік був змушений покинути Луганськ і наново відбудовувати медичний заклад у Рубіжному. Але через 8 років російські загарбники прийшли й туди. Історією заслуженого лікаря поділився директор Департаменту міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської ОДА Денис Денищенко. 

Микола Овчаренко по праву належить до тих, ким може пишатися Луганська область. Заслужений лікар України, генеральний директор комунального некомерційного підприємства «Центр психічного здоров’я». А ще завідувач кафедри неврології, психіатрії та наркології Луганського державного медичного університету, професор, доктор медичних наук, людина, нагороджена відзнакою «Лідер України 2020 року».

Фото зі сторінки Миколи Овчеранка у соцмережах Фото зі сторінки Миколи Овчеранка у соцмережахАле скільки б регалій та звань не мав пан Микола, він завжди залишався патріотом України. У 2014 р. чоловік був змушений покинути Луганськ. На той момент професор Овчаренко успішно керував обласним наркологічним диспансером. На кафедрі неврології, психіатрії та наркології було створено чудову наукову лабораторну базу. Але, на жаль, у Луганськ прийшов ганебний «руський мир», через який довелося покинути і рідний дім, і улюблену роботу.

Новий етап життя розпочався в Лисичанську. Було доволі швидко відновлено роботу обласного наркологічного диспансеру. Пан Микола із вдячністю згадує своїх колег - команду справжніх фахівців. Їй вдалося реалізувати амбітний проєкт - створити в Луганській області «Центр відновлювального лікування та реабілітації ветеранів війни», який став частиною комплексу «Центр психічного здоров’я» в Рубіжному. Підприємство відзначено національним дипломом «Краще підприємство України 2020 року».

У лютому 2022-го Луганщина знову опинилася на передовій. Але виїхати з Рубіжного Микола Овчаренко одразу не міг. Потрібно було вирішити багато питань як керівнику: допомогти виїхати пацієнтам, забрати всю документацію, підготувати колектив тощо. Попри всі негаразди лікар з оптимізмом дивіться в майбутнє, адже команда закладу працюватиме у вільній Україні та готова втілювати в життя нові плани. Роботу «Центру психічного здоров’я» відновлено в місті Рівне, так само як і діяльність медуніверситету. На думку пана Миколи, найголовніше, що зберігся унікальний професійний колектив.

«Я вірю, що все у нас вийде, бо ми — великий, непереможний народ! - з впевненістю каже професор Овчаренко. - Я, хочу жити тільки у своїй країні! Іншої у нас немає! Ми обов’язково переможемо і після перемоги станемо ще сильнішими, відбудуємо все зруйноване ворогом, будемо працювати та втілювати в життя всі свої мрії!».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі https://t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ефективніші за місцеву владу: на Донеччині молодь створила найпотужніший Гуманітарний штаб

«Ми чекали, бо наляканий натовп просто б роздавив двох дітей»: як підприємець з Авдіївки під обстрілами рятував бізнес і родину

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev