Путін готує нові сили для наступу на Україну восени і взимку - експерти ISW

Керівництво росії, імовірно, готується до створення нових сил для посилення наступу на Україну восени і взимку.

Аналітики зазначають, що заява президента рф путіна "ліквідувати в Україні антиросійський анклав", а також повторення старої агресивної риторики щодо українців свідчить про те, що російський президент не відмовився від своїх максималістських намірів захопити всю країну.

"(Заява), імовірно, спрямована на те, щоб створити інформаційні умови для заклику до подальших зусиль росії і створення сил восени і взимку цього року", - кажуть аналітики.

Водночас захоплення Донбасу до 15 вересня експерти вважають малоймовірним. Окупація регіону потрібна російському командуванню тільки для того, щоб підняти бойовий дух загарбницьких військ, зазначають в ISW.

В Інституті також додають, що після захоплення Лисичанська російська армія досягла незначних успіхів навколо Авдіївки, після чого просування окупантів застопорилось.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev