Путін робить ставку на затяжну війну високої інтенсивності, а не на реальні переговори — ISW

Російський диктатор путін робить ставку на затяжну війну високої інтенсивності проти України і не має наміру йти на переговори. Такого висновку дійшли в Інституті вивчення війни (ISW).

Аналітики зазначають, що путін ставить на затяжну війну із застосуванням звичайних озброєнь — інформаційні умови для можливого виходу з Херсона, підготовка до підриву греблі у Новій Каховці та мобілізація свідчать про те, що диктатор не збирається шукати вихід із війни.

Зазначається, що путін створює умови для підвищення боєздатності росії взимку і 2023 року — інститут згадує укази про посилення координації центральної влади рф та регіонів, надання коштів на підтримку армії та кроки для переведення росії на військові рейки.

Путін продовжує демонструвати готовність до посилення внутрішнього невдоволення в рф, щоб досягти своїх цілей військовим шляхом.

Таким чином, він виявляє "явну незацікавленість" у будь-яких поступках чи переговорах, які можуть призвести до реального світу.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev