Росіяни просунулися біля Авдіївки, досягли околиць Очеретиного та увійшли до Калинового — ISW

Росіяни мають просування на східному фронті. Зокрема, ворог просунувся поблизу Авдіївки, тривають бої за електричну підстанцію в Очеретиному та не припиняють штурмувати Часів Яр.

Росіяни просунулися біля Авдіївки/ Ілюстративне фото

Війська рф здійснили відносно значне тактичне просування на північний захід від Авдіївки, досягнувши околиць Очеретиного та увійшовши до Калинового, йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни.

«Авдіївський напрямок — пекло у Новокалиновому та Очеретиному. Складні дні на фронті геть не закінчилися. Ситуація не стабілізована, — пише військовий журналіст Богдан Мірошников. — Станом на зараз, ворог просунувся на 100 метрів в Очеретиному, на околицях Новокалинового, Уманського, Богданівки, Красногорівки. На 200 метрів ворог мав просування у напрямку Новобахмутівки».

Аналітики DeepState також повідомляють, що ворог просунувся в Новокалиновому й тривають бої за електричну підстанцію в Очеретиному.

Мапа DeepState

Також позиційні бої тривали на південний захід від Сватового в районі Сергіївки, на північний захід від Кремінної біля Невського: на захід від Кремінної біля Тернів, Ямполівки і на південь від Кремінної біля Білогорівки.

За словами Мірошникова, у Серебрянському лісництві ворога відкинуто на 100 метрів. Окупант продовжує перегрупування на Купʼянському напрямку, а поки діє переважно на тактичному рівні малими групами, міксує це з більш масованими атаками.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev