Розвідка Британії назвала важливу ціль росії для просування на Донеччині

Контроль над трасою E40, що з'єднує Донецьк та Харків, ймовірно, стане важливою ціллю для росії, яка намагається просунутись у Донецькій області.

Розвідка Британії назвала важливу ціль росії для просування на Донеччині/фото facebook.com/GeneralStaff.ua

"Російська артилерія продовжує завдавати ударів по району Слов'янська на Донбасі з району Ізюма на півночі і району Лисичанська на сході. Російські сили, ймовірно, здійснили ще кілька невеликих територіальних просувань у районі Попасної", - йдеться у зведенні  в розвідувальному огляді міністерства оборони Британії.

Тим часом, бої з району Ізюма продовжують концентруватися вздовж напрямку головної дороги Е40

"Контроль над трасою E40, що з'єднує Донецьк та Харків, ймовірно, стане важливою ціллю для росії, яка намагається просунутись у Донецькій області", - заявила британська розвідка.

Напередодні у розвідці Британії повідомили, що Росія, ймовірно, готується до нового наступу в Україні, стягуючи до російсько-українського кордону резерви з різних регіонів.

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev