Селяться ближче до Маріуполя: російські військові втекли з Херсона на Донеччину

 У тимчасово окупованому Маріупольському районі другий день поспіль спостерігається прибуття військових окупантів з Херсонського напрямку.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Після втечі з Херсона російські окупанти переселяються ближче до Маріуполя. Окупантів розселяють у пансіонатах і базах відпочинку у селищах Ялта, Нова Ялта та Юр`ївка. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Вчора великі колони на сотні автівок з російськими військовими прибули дорогою Мангуш-Урзуф. Розселенням займається окупаційне «МНС» Мангушу.

За інформацією місцевих, зараз на цій дорозі на кожному перехресті чергують військові регулювальники в очікуванні чергових окупантів з Херсону на розселення.

Також спостерігається стрімке зростання кількості цивільних автівок з російськими номерами. Водії кажуть, що вони їдуть з Херсона. Всі, військові та цивільні, розраховуються гривнею в місцевих магазинах.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev