«Тричі ходив до військкомату проситися на війну», — боєць з позивним «Батя» боронить Донеччину 

Тричі йому відмовляли у службі, але воїн «Батя» наполягав на своєму. 

«Тричі ходив до військкомату, поки не добився свого», — воїн з позивним «Батя» боронить Донеччину 

Після 24 лютого український воїн із псевдо «Батя» тричі приходив до центру комплектування та соціальної підтримки з проханнями відправити його на війну, а йому все відмовляли.

Однак настирливість узяла своє й тепер чоловік нищить ворога на Донеччині, пише АрміяInform. 

«Прийшов у військкомат добровольцем. Але мене не брали, казали, що спочатку йдуть контрактники, потім атошники, після них резервісти. Я тричі приходив, поки не добився свого?» — розповідає «Батя».

Так «Батю» відправили до Миколаєва в 79-ту бригаду. А з квітня на посаді штатного кулеметника він звільняє Донеччину від окупантів.

«Ворог намагається підійти ближче, але не може. Даємо йому прочухана. Тож часто ДРГ виходять, чи в інший спосіб намагаються підібратися. По нас здебільшого працюють артилерією та мінометами. До позицій ворога близько, нас розділяє лише річка», – говорить захисник. 

Про роботу кулеметника розповідає з усмішкою, каже, що хоч і буває не просто, але боротися буде до кінця. 

«У кулеметника має бути 2-3 позиції, щоби весь час їх змінювати. Інакше вирахують місце знаходження й буде біда. Кулемет, звісно, з усіма речами важкий, сильно не побігаєш, але я вже звик», — каже «Батя».

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev