Ціною власного життя врятував побратимів: у боях за Луганщину загинув старший солдат Антон Незола

Старший солдат Антон Незола загинув 6 грудня 2022 року у бою з ворожою диверсійною групою біля села Діброва Луганської області.

У боях за Луганщину загинув старший солдат Антон Незола

Захисник помітив ДРГ та, попередивши побратимів, першим прийняв бій. Ліквідувавши кількох окупантів, зокрема, командира групи, сам боєць отримав смертельне поранення. Своїми діями він допоміг втримати позицію та зберегти життя пораненим побратимам. Воїну було 40 років, розповідає історії захисника Меморіал героїв.

Антон народився і жив у Запоріжжі. Навчався у місцевій школі №31. Здобув вищу юридичну освіту. Працював у Запорізькій прокуратурі понад 10 років. Згодом почав адвокатську діяльність.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів чоловік, не маючи військового досвіду, приєднався до Сил територіальної оборони Збройних сил України. Був стрільцем. Брав участь у боях за Бучу та Ірпінь на Київщині. Потім їхній підрозділ обороняв Луганщину.

«Антон був справжнім захисником та мужнім чоловіком, який не пошкодував свого життя для захисту своєї родини, своєї України від російської навали. Слава Герою, вони не вмирають, а назавжди залишаються жити в людській пам’яті», – зазначили у Раді адвокатів Запорізької області.

«Він був чудовою людиною, світлим, чуйним, був адвокатом, звичайною людиною… Таким ми тебе і будемо пам'ятати. Нехай всі про тебе знають, ти загинув як герой. Віддав своє життя за нас, врятував своїх побратимів, вічна тобі пам'ять. Царство небесне тобі», – написала однокласниця загиблого Олена.

Поховали військовослужбовця у рідному місті. В Антона залишилися мама, дружина і син.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev