Контррозвідники Служби безпеки затримали на Донеччині інформатора фсб, який збирав розвіддані про наслідки ракетного удару рф по кафе у центрі Краматорська 27 червня.
Це завдання він отримав одразу після повітряної атаки на місто.
Найбільше фсб цікавила інформація про кількість загиблих і травмованих людей внаслідок вогневого ураження.
Також агресор намагався отримати максимум відомостей щодо можливої приналежності потерпілих до Сил оборони України.
Встановлено, що крім вказаного факту інформатор фсб приховано відслідковував місця базування та переміщення українських захисників на території прифронтового міста.
Служба безпеки викрила і затримала зловмисника під час виконання ним нового ворожого завдання у Краматорську.
Подальшу комунікацію здійснювали через месенджер. Для конспірації фігурант зареєстрував свій акаунт під вигаданим іменем.
Нагадаємо, раніше контррозвідка СБУ «по гарячих слідах» затримала ще одного агента спецслужб рф, який скоригував російський ракетний удар по кафе у центрі Краматорська 27 червня. Затриманим коригувальником удару по Краматорську виявився «розконсервований» агент головного управління генштабу зс рф (більш відомого як гру). 27 червня він отримав завдання з’ясувати, чи працює вищезгадане кафе і зафіксувати наявність там відвідувачів.
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!