Війська рф фактично зрівняли Піски з землею, по селищу б'ють термобаричними боєприпасами – ISW

Військові армії рф, заявляючи про "повний контроль" над селищем Піски у Покровському районі Донецької області, продовжують його просто знищувати. 

Війська рф фактично зрівняли Піски з землею, по селищу б'ють термобаричними боєприпасами – ISW

Окупанти б'ють по населеному пункту із термобаричних артилерійських систем, фактично зрівнюючи з землею.

Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (Institute for the Study of War, ISW).

Зазначається, що 12 серпня російські сили продовжували наступ на південно-західному та північно-західному напрямках від околиць Донецька.

За даними Генштабу ЗСУ, українські воїни відбили завдання російськими наземними військами ударів у районі Павлівки (50 км на південний захід від Донецька).

Також захисники відбили атаки військ рф у районі Спартака, Пісків і Мар'їнки за вісім кілометрів від західної околиці Донецька.

Російські пропагандистські ресурси стверджували, що окупанти "контролюють" ситуацію у Пісках. Раніше в ISW припускали, що вони "перебувають у процесі завершення захоплення селища". Проте бойові кадри та супутникові знімки показують, що загарбники просто знищують населений пункт.

"Сильний вогонь росіян із термобаричних артилерійських систем помітно зрівняв із землею Піски", – підкреслили аналітики.

Також зазначається, що російські військові продовжували завдавати ударів з повітря й артилерійських обстрілів по території, що утримується Україною, на захід від Донецька.

Селище Піски перебуває під контролем українських воїнів, попри заяви окупантів про начебто захоплення цього населеного пункту. Ворог прагне взяти його, щоб у подальшому наступі оминути Авдіївку, де ЗСУ чинять шалений спротив.

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev