Війська рф намагаються прорватися у Павлівку та Вугледар: розвідка Британії назвала головну мету загарбників

Російські війська роблять спроби прорватися у Павлівку та Вугледар на Донеччині.

Російські війська роблять спроби прорватися у Павлівку та Вугледар. Фото: АА.

За останні три дні росармія скоординовано атакує, однак у неї недостатньо сил для того, аби зайняти ці населені пункти. Про це інформує Міністерство оборони Великої Британії на своїй сторінці у Tвіттер.

Павлівка та Вугледар розташовані за 50 км на південний захід від Донецька, росія вже атакувала цю місцевість у листопаді та використовувала 155-у бригаду морської піхоти. Ймовірно, зараз російські сили просунулися на кількасот метрів за невелику річку Кашлагач — протягом кількох місяців вона означала лінію фронту.

Згідно з даними британської розвідки, російське командування, швидше за все, хоче розробити новий напрям наступу у Донецькій області, яка утримується Україною. Це відбуватиметься для того, щоб відвернути українські сили від гарячого бахмутського сектора.

«Існує реальна ймовірність того, що росія продовжить добиватися локальних успіхів у цьому секторі. Однак малоймовірно, що росія має достатньо незадіяних військ в цьому районі для досягнення значущого в оперативному відношенні прориву», — повідомляють у Міноборони Британії.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev