Ворог має просування під Бахмутом і Авдіївкою та стягує додаткову живу силу: ситуація на фронті

Російські окупанти не шкодують піхоту. Вони намагаються кидати на штурм якомога більше живої сили.

Ілюстративне фото

За щоденним звітом аналітиків DeepState на Сватівському відтинку тривають стабілізаційні заходи біля Лиману Першого та Райгородки. Продовжуються бої біля Першотравневого та в Серебрянському лісництві.

Бахмутський напрямок — ворог має частковий успіх біля траси Т-0504, вони атакували з Бахмута в бік Іванівського. Якщо ворог продовжить тиск в даному напрямку, то це створить ряд проблем головному ударному кулаку ЗСУ на відтинку.

Авдіївський відтинок — ворог має просування на захід від Красногорівки (А), впритул підійшовши до залізничного полотна. При цьому авангард окупантів пробує закріпитися на західній стороні від залізниці. Бої тривають.

«Вкрай важка ситуація біля Красногорівки. Кацапи продовжують тиск на захід, — пишуть аналітики. — Терикон, швидше за все, втрачений пару днів тому також, але дочекаємося більш точної інформації. Ворог має достатньо резервів і буде надалі закидувати наші позиції живою силою. Наша розвідка і артилерія робить все можливе. Кацапа поливають касеткою, але на інтенсивність залучення особового складу це ніяк не впливає. Попри чималі втрати, ворог не зупиняється і не шкодує свою піхоту».

На Авдіївському напрямку противник, очевидно, задіяв всю свою 2-ю гвардійську загальновійськову армію, переміщену сюди з Лиманського напряму, про це повідомляє військовий оглядач Костянтин Машовець.


Мапа DeepState

«Усі три її окремі мотострілецькі бригади розгорнуті під Авдіївкою. Ймовірно, до переміщення сюди готуються окремі частини і з'єднання 41 загальновійськової армії противника, — каже Машовець. — Наскільки я розумію, кремлівський „плешивець“ прилітав до Ростова саме для того, щоб виписати „чарівного пенделя“ за „невдалий початок“ військовому командуванню угруповання військ „Південь“, якому для організації та підготовки цієї операції передали безліч військ та ресурсів з інших напрямків».

Попри це, Сили оборони мають успіхи південніше від Бахмута. Там вони перетнули залізничну лінію на північ від Кліщіївки. ЗСУ відтіснили російських окупантів і просунулися вперед, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

«Українські війська 23 жовтня просунулися на південь від Бахмута в умовах продовження контрнаступальних операцій поблизу Бахмуту та на заході Запорізької області», — йдеться у звіті.

По геолокації видно, що підрозділи ЗСУ перетнули залізничну лінію на північ від Кліщіївки, яка розташована за сім кілометрів на південний захід від Бахмута. Зазначається, що ці знімки підтверджують попередні заяви Генерального штабу ЗСУ та російських блогерів.

У Генштабі ЗСУ також повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямі.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev