Втрачають склади боєприпасів та живу силу: росіяни безуспішно намагаються прорватися з Луганщини на Донеччину

Окупанти використовують авіацію, але стоять на місці, втрачають чергові склади з боєприпасами.

Ілюстративне фото: Генеральний штаб ЗСУ

Протягом багатьох десятиріч армія ворога ніде не зазнавала таких вагомих втрат, як на Луганщині, упевнений очільник обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«В них є все і в достатній кількості. Але наші бійці завдають росіянам чисельних втрат, багато ворогів повертаються додому і «вмирають від природних причин». «Друга армія світу» декілька разів бігла з Білогорівки, не знала що робити під Золотарівкою. В бій вже кинуті завзяті «ждуни» із Рубіжного та Сєвєродонецька. Вони знищують села області, де можливо мешкають їхні родичі. Але це те, чого вони хотіли, на жаль», — повідомив він. 

За ніч із 10 на 11 липня, додає Сергій Гайдай, росіяни завдали п’ять ракетних ударів та чотири масованих артилерійських обстріли по населених пунктах на межі Луганщини і Донеччини.

«Вони застосовують авіацію, ствольну та реактивну артилерію, намагаючись прорватися з Лисичанського та інших напрямків на Сіверськ та Слов’янськ, але вже більше тижня ці спроби безуспішні, намагаються просуватися зі сторони Попасної», — каже Сергій Гайдай.

Повідомлення про втрату окупантами чергових складів із боєприпасами, каже він, надходять щодня. Останнє — із Луганська.

«Постачання боєкомплектів на позиції в них порушено, однак ці втрати ще не досягли критичної межі — запасів в росіян забагато», — зазначив Гайдай.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev