З бойовиків – у «мери»: 24-річному колаборанту з Луганщини повідомлено про підозру

СБУ повідомила про підозру окупаційному очільнику «адміністрації Сєвєродонецька».

24-річному колаборанту з Луганщини повідомлено про підозру

Мова йде про Марка Воржева — колишнього мешканця Сєвєродонецька, прибічника «руського міру» та активного пропагандиста проросійських векторів. 

За даними слідства, 24-річний Воржев був призначений так званим  «в.о. голови м. Сєвєродонецька» в «адміністрації м. Сєвєродонецька лнр» у червні цього року.

Не закінчивши 9 класів, Воржев пов’язав своє життя із радянщиною, взявши проросійський вектор «розвитку». Активно захищав пам'ятник Леніну у Сєвєродонецьку у лютому 2014 року. Російську пропаганду сіяв не лише в Сєвєродонецьку, а й у інших містах області. Воржев облаштовував блокпости для російських найманців та навіть створив незаконну організацію «АнтиФА», націлену на боротьбу з уявними фашистами.

Бойовик Воржев зліва Бойовик Воржев зліва

Коли Нацгвардія та добробати звільнили Сєвєродонецьк від бойовиків, втік разом з матір’ю до москви. За інформацією пропагандистських ЗМІ, Воржев вступив до лав бойовиків у 16-річному віці, «накинувши» собі два роки із посиланням на втрату паспорта.

Відомо, що бойовик ніс службу в підрозділі «Туман» полку Платова. Протягом восьми років у полі зору українських силових структур не з’являвся.   

За даними СБУ, на посаді «керівника» майже зруйнованого Сєвєродонецька бойовик нічим не відзначився і був очікувано звільнений з посади вже на початку липня.

Незабаром правопорушника буд оголошено у розшук.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev