«За те, що прийшов вбивати українців, заплатили 169 тисяч рублів»: український дрон привів окупанта в полон під Авдіївкою

Полоненому 47 років, 22 з них просидів за ґратами. Мав ще відбувати термін, однак «приїхали, забрали та привезли на війну, пообіцявши очистити репутацію».

"За те, що він прийшов вбивати українців, заплатили 169 тисяч рублів": український дрон привів окупанта в полон під Авдіївкою/скріншот х відео

Український дрон привів окупанта в полон — сталося це на Авдіївському напрямку. Воїни 47 окремої механізованої бригади побачили на полі бою загарбника, який не орієнтувався в просторі.

Як потім вже дізналися українські захисники, окупанта мали рятувати «свої» за допомогою корегування дрона. Але наш безпілотник викликав більше довіри, й окупант пішов в напрямку українських військових.

Із речей мав з собою рюкзак з українським прапором.

Алєксєю 47 років, 22 з них — просидів за ґратами. Мав ще відбувати термін, однак «приїхали, забрали та привезли на війну, пообіцявши очистити репутацію».

На плечі в нього ікона, каже, що вірить в Бога. За те, що він прийшов вбивати українців, губернатор заплатив йому 169 тисяч рублів, однак тих грошей він не бачив, бо дав картку своєму «товаришу», який мав їхати в магазин, але той загинув. Взагалі Алєксєй говорить, що він за мир.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev