Зруйновані школи та понад 100 тисяч учнів онлайн: на Донеччині розпочався навчальний рік

Попри війну — до нових знань: 1 вересня заклади освіти Донеччини почали навчання. 5700 дітлахів пішли до першого класу. 

Зруйновані школи та понад 100 тисяч учнів онлайн: на Донеччині розпочався навчальний рік

Майже 106 тисяч дітей розпочали сьогодні навчальний рік у школах Донеччини.

«І нехай вони не сіли за парти — у дистанційному форматі малеча все одно отримає необхідні знання, які в майбутньому допоможуть досягати перемог для себе та України», — наголошують правоохоронці області. 

За інформацією Донецької обласної військової адміністрації, 284 заклади освіти регіону мали змогу розпочати дистанційне навчання. 

На сьогоднішній день 82 тисячі учнів тимчасово переміщені з прифронтового регіону. З них понад 30 тисяч перебувають за кордоном, а понад 50 тисяч — у більш безпечних регіонах країни.

У дітей, які виїхали з Донеччини і знаходяться в більш безпечних регіонах, є можливість відвідувати школи, а отже, безпосередньо спілкуватися з вчителем на уроках і, що саме важливе, соціалізуватися і спілкуватися зі своїми однолітками. Та, звісно ж, є можливість онлайн-навчання в школах Донецької області. 

Водночас внаслідок повномасштабної агресії росіян руйнувань зазнають і дитячі садочки, школи та інші заклади освіти. І їх кількість зростає мало не щоденно. 

З 24 лютого росіяни вже зруйнували 60 освітніх закладів на Донеччині, пошкодили ще 554.

Зруйнована школа у Костянтинівці Зруйнована школа у Костянтинівці

Зруйнована школа у Костянтинівці Зруйнована школа у Костянтинівці

Зруйнована школа у Красногорівці Зруйнована школа у Красногорівці

Після початку широкомасштабної російської агресії майже двісті навчальних закладів Донеччини опинились на тимчасово окупованій території. На сьогоднішній день із 491 навчального закладу, які працювали у 2021-2020-му навчальному році, 180 знаходяться на тимчасово окупованій території. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev