Розслідувачам вдалося реконструювати події, які відбувалися в день трагедії в Оленівській колонії, встановити імена керівництва колонії, відшукати фото її начальника та свідчення тих, хто його знає.

Артем Мураховський — громадський активіст та вуличний митець з Дніпра. Чоловік дуже любив рідне місто, багато встиг зробити прижиттєво для Дніпра та його людей. Але загинув, захищаючи Донеччину.

Під час захисту Маріуполя з заводу «Азовсталь» у полон потрапив гранатометник Денис Мишалов. Юнак служив у лавах «Азову» з 2020 року й завжди казав, що це — його родина. Від своїх слів він не відмовився й тоді, коли росіяни скидали тритонні бомби, намагаючись «зламати» наших захисників. 

Боєць полку Азов, захисник Маріуполя на псевдо "Пачка" поділився своєю історією служби, війни, поранення та реабілітації.

Азовець Дмитро Лінський мав мрію — придбати будинок в Маріуполі, навесні 2022 року одружитися та виховати з сина чемпіона світу з боксу.

Як розробляли план захисту Маріуполя та надалі "Азовсталі" та чому росіянам вдалося захопити Маріуполь розповів Богдан Кротевич, начальник штабу полку «Азов».

Корінний маріуполець Лев потрапив в «Азов» ще в 17 років. Мав там багато друзів та й загалом це було для хлопця близько по духу. Після 24 лютого він у складі полку вирушив захищати Маріуполь.

Боєць полку Азов, захисник Маріуполя на псевдо «Крижак», почав служити у героїчному полку у 2017 році. На момент повномасштабного вторгнення він із побратимами перебував на базі поблизу Маріуполя. З 24 лютого брав участь у боях, аби захистити місто. 

У середу, 21 вересня, додому повернули більше сотні військових з «Азову». У зв’язку із цим патронатна служба полку оголосила збір коштів на лікування бійців.

Вчора Україна повернула додому 215 своїх захисників, що перебували у полоні окупантів. Серед них оборонці Маріуполя.