Поки російська армія невпинно обстрілює та не полишає намірів захопити Бахмут, народний обранець, який мав би відстоювати інтереси міста в стінах парламенту, прогулює усі засідання Верховної Ради. Незабаром Федора Христенка, обраного від забороненої ОПЗЖ, нарешті можуть позбавити мандата. 

Начальників Покровської, Мирноградської, Селидівської та Добропільської міських військових адміністрацій Донецької області наділили додатковими законними повноваженнями.

Троє народних депутатів від округів Донеччини отримали з бюджету кошти на винайм житла в Києві.

15 серпня парламент збільшив видатки держбюджету на зміцнення обороноздатності України: як голосували обранців від округів Донецької області?

Опубліковані дані стосовно того, яку компенсацію народні депутати від Донеччини отримали для оренди житла або винайму готельного номера в червні 2022 року. В умовах повномасштабної війни народні обранці продовжують отримувати такі виплати.

Сьогодні за поданням Президента Володимира Зеленського Верховна Рада звільнила очільників СБУ та Генеральної прокуратури Івана Баканова та Ірину Венедіктову.

Верховна Рада заборонила російську музику: чи підтримали рішення обранці від фронтової Донеччини?

Народний депутат від 47 виборчого округу Донецької області Юрій Солод зник: у Верховній Раді не з'являється, у соцмережах відмовчується. 

ВРУ проголосувала за введення режиму надзвичайного стану в Україні.

Парламент підтримав заяву через визнання РФ незалежності самопроголошених утворень на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей.