Список точок видачі зимового одягу для ВПО в регіонах України. 

Рідні захисників «Азовсталі» вже майже три місяці живуть в очікуванні хоча б якоїсь інформації про своїх близьких. Вони передивляються всі фото та відео, що публікуються росіянами, аби хоча б мигцем вловити рідні обличчя. Обривають телефони державних та міжнародних організацій. І роблять усе, щоб світ не забував про воїнів, які тримали Маріуполь до останнього. 

Житло, їжа, одяг та інше: гід для переселенців щодо отримання допомоги в Дніпрі. 

Машинобудівне підприємство з Краматорська «Крамтехцентр», яке переїхало до Дніпра через бойові дії, попри усі складнощі, цього тижня відвантажило замовлення для австрійських партнерів.

Від безкоштовної юридичної та медичної допомоги до рестарту бізнесів та вивчення української мови: розповідаємо, як Резиденція «Вільний простір «Little Mariupol» допомагатиме переселенцям, військовим, дніпрянам та взагалі всім, хто цього потребує.

У Дніпрі за сприяння Фонду «Східна Європа» у партнерстві з департаментом міжнародної технічної допомоги, інноваційного розвитку та зовнішніх зносин Луганської облдержадміністрації у червні відкрили простір «Coworking Space» для переселенців з Луганської області.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр — двічі переселенець. Після вимушеного переїзду з Луганська у 2014 році театр знайшов свою домівку у Сєвєродонецьку. Зараз театральна родина поділилась навпіл: частина знайшли прихисток у Дніпрі, частина працює у Дрогобичі. Та попри складну ситуацію, всі продовжують дивувати глядача та нести українську культуру.

Це спільний проєкт мерій Дніпра та Маріуполя і перший з п’яти запланованих в різних областях осередків допомоги маріупольцям.

Креативний простір «Арт-коворкінг» через бойові дії переїхав з Краматорська на нове місце. Його менеджери вивезли обладнання для друку на тканині та чашках, швейні машинки. Приміщення для роботи орендували у Дніпровському центрі сучасної культури.

У межах гуманітарних ініціатив Командування об’єднаних сил Збройних Сил України до Дніпра прибув п’ятитонний гуманітарний вантаж, який складається з 350 тисяч захисних масок-респіраторів класу FFP2.