На Сватівському та Кремінському напрямках ЗСУ просуваються вглиб Луганщини, окупанти намагаються протистояти нашим військовим, проте регулярна «бавовна» заважає їм це зробити.

Коротке зведення щодо ситуація на найгарячіших ділянках фронту.

На Донбасі російські окупанти продовжують активні штурми та намагаються просунутися на Бахмутському та Авдіївському напрямках, а в районі Сватове - Кремінна Сили оборони України активізують контрнаступальні дії.

У зв'язку з погодними умовами важка техніка може швидше пересуватися Луганщиною. Окрім того, це допомогло нашим військам наблизитись до Кремінної.

Жителі окупованого міста констатують високі ціни на продукти харчування, недоступні ліки та розбитий асфальт і жаліються на небезпечні умови проживання. 

Російські окупанти на Луганщині "поповнилися" новими солдатами, зокрема після того, як російські війська відступили на Херсонщині, і частину військових росії передислокували на інші напрямки. Окупанти найближчими днями можуть атакувати у бік Зарічного та Лимана.

У телефонній розмові з матір'ю військовослужбовець рф, який воює під Кремінною на Луганщині, ділиться, що його підрозділу дуже важко, бо їх не годують, а тіла загиблих не забирають. 

Очільник області в ранковому етері телемарафону повідомив про ситуацію на Луганському напрямку. ЗСУ мають певні успіхи, а рашисти на останньому диханні беруть хабарі за «відкос» від мобілізації.

На Сватівському напрямку росіяни намагають атакувати українські тактичні групи, але їхні зусилля не мають особливих успіхів. 

Ганна Ольшанська запустила свій бізнес ще коли була студенткою. Вона власноруч почала шити спідню білизну, продавала її через соцмережі. З часом усе це переросло у великий бренд одягу, який набув великого успіху та довіри серед клієнтів. Спідню білизну замінили сукні, тренчі та костюми, а домашню “майстерню” – цех із працівниками. Однак війна нещадно увірвалася в плани дівчини та зруйнувала усі мрії, Ані довелося закривати виробництво, тікати в інше місто та починати усе з нуля.