Будинки, де колись мирно жили люди, стають 100% руїнами.

Супутники Maxar Technologies зафіксували знімок, на якому видно збільшення поховань на міському кладовищі в окупованому Маріуполі.

У  кінострічці на основі розповідей маріупольців покажуть, яким було місто до війни та яким воно стало після повномасштабного вторгнення росії. 

В Україні відбувся ще один обмін військовополоненими. Його провели у форматі 50 на 50.

У Маріуполі ситуація стабільно незмінна. Стає все холодніше, тому виживати мешканцям в окупованому місті стає важче. Температура повітря в домах навіть не сягає 10 градусів, при тому, що на вулиці вже –2°.

Щоб приховати наслідки своїх бомбардувань, у тимчасово окупованому Маріуполі росіяни почали зносити будинки в історичному центрі міста.

Чиновникам, податківцям та іншій «владі» Маріуполя розіслали припис зібрати «тривожні валізи» та бути готовими до евакуації. У "податковій" вже  почали знищувати документи. Швидше за все, це роблять для того, щоб підприємців, які ставлять на облік окупантів, не арештували.

У Маріуполі нараховується близько 30 тис. росіян, які проживають у місті.

Окупанти нещадно руйнують наші міста і нашу культуру. Рашисти нівечать до невпізнаваності те, що ми здавна цінуємо та те, чим дорожимо, аби зруйнувати нашу історію та деморалізувати.

Війна не оминула жодного українця. Та є ті, хто 24 лютого опинився в епіцентрі подій — маріупольці. Окупанти оточили місто та почали обстрілювати мирні домівки. Проте військові були готові захищати кожен куточок України.