Георгія Купарашвілі пораненим евакуювали з «Азовсталі» під час гарячих боїв у місті. Зараз чоловік проходить реабілітацію і не збирається залишати військову справу.

Тіла загиблих маріупольців досі під завалами. 

Натомість з окупованого Маріуполя росіяни активно вивозять металобрухт, зерно та вугілля.

Микита Надточій, отримавши поранення та залікувавши рани, повернувся до строю.

Донеччина – серед регіонів, у яких зафіксовано найбільше воєнних злочинів росіян проти української культурної спадщини.

У Маріуполі побувала делегація московського патріархату: місцевим попам наказали посилити пропаганду, якнайшвидше відновити церкви, а храм ПЦУ – знести або переробити під стандарти РПЦ.

У першій половині квітня 31-річний журналіст маріупольського видання 0629.com.ua і захисник України, батько двох маленьких дітей Олександр Гуділін потрапив у російський полон. Уже понад два місяці його подальша доля невідома ані дружині, ані матері, ані колегам по журналістській спільності.

Військовослужбовцю полку «Азов» Богдану Цимбалу з позивним «Воґ» — 20 років, під час оборони Маріуполя він командував взводом, втратив родину, був поранений, евакуйований з блокадного міста і знову повернувся на службу.

Прізвища колаборантів, які очолили напрямок культури в окупаційній адміністрації Маріуполя, вже відомі. Але є великі сумніви щодо культури цих особистостей.

Студенти Маріупольського осередку Української академії лідерства (УАЛ Маріуполь) за кілька днів до початку війни залишили Маріуполь. Вони продовжили навчатися у Тернополі. Одна з важливих складових навчання — це волонтерство. Метою кожного було відволонтерити 120 годин, але зараз кожен зі студентів допомагав робити добрі справи понад 200 годин.