Сьогодні з 3.00 знеструмлено Карлівську фільтрувальну станцію та припинено водопостачання споживачів.

У ніч на четвер, 16 червня, російська армія обстріляла Покровськ та селище Гришине на Донеччині. Поранення отримали двоє людей.

Можновладці Покровська Донецької області планують фінансовий звіт за пів року роботи, однак особливу важливість становлять витрати саме під час війни. Коли інформація про витрачання бюджету часто обмежена чи взагалі закрита від загалу.  

За добу місто вже два рази піддалося обстрілам ворога. 

Покровський відділ культури оголосив тендер на 400 тисяч гривень: мова йде послуги з перевезення творчих колективів відповідно до складеного до кінця року переліку святкувань.

З 13 червня у Покровську змінюється графік подачі води.

Вікторія Карпова з Покровська, що на Донеччині, перевезла швейний бізнес до Львова. До війни підприємниця розвивала вдома навчальний центр та власний швейний цех, у якому шила стильний одяг для усієї родини. Зараз вона знову навчає початківців швейній справі, але шиє інший одяг — для військових.

Ігор Виноградов — підприємець з Донеччини, який зараз працює у Дніпрі. У квітні власник відомої мережі «Моко піца» перевіз обладнання з двох своїх закладів у Покровську та Мирнограді. На новому місці підприємець випікає до 500 піц на день та відвозить людям на Донеччину, які зараз перебувають у притулках, ховаються у підвалах через обстріли або перебувають на лікуванні у лікарні.

Вночі росіяни з авіації ударили по Краматорську, а вранці з ракет обстріляли Покровськ.

У середу, 25 травня, у місті Покровськ Донецької області стався вибух.