Українській армії варто зберегти динаміку наступу у зимовий період та використати свою перевагу над ворогом.

Донецький край – один з найгарячіших напрямів нинішнього фронту. Щодня через обстріли російських окупантів гинуть та травмуються сотні українців – і військові, й цивільні. І попри успіхи Збройних сил на інших напрямках, військові, які служать тут, впевнені: готуватися потрібно до того, що вже найближчим часом ситуація на Донеччині в рази погіршиться. 

Росія не очікувала на таку потужну відповідь Заходу на агресію в Україні. Також кремль очікував, що їхня так звана “спецоперація” закінчиться за 2-3 тижні, і військових запасів вистачить на цей термін. Наразі ж зс рф змушені вдаватися до того, щоб знімати зі зберігання додаткову техніку.

Російський диктатор путін робить ставку на затяжну війну високої інтенсивності проти України і не має наміру йти на переговори. Такого висновку дійшли в Інституті вивчення війни (ISW).

Батальйон «Свобода» НГУ наразі тримає оборону Донеччини поряд з Бахмутом та Зайцевим. Як це відбувається — фіксує у своїх нотатках боєць з позивним «Історик». 

В окупованому Маріуполі діти навчаються у школах “режимно”.

Мешканці Луганська, які стали полоненими ЗСУ, розповіли, як потрапили на передову без зброї та будь-якого захисту.

Протягом доби всі дії російських загарбників на Донеччині були спрямовані на встановлення контролю над областю, але успіху не мали.

Українські бійці продовжують деокуповувати наші землі. Попереду зима, яка може дещо ускладнити ситуацію на фронті.

10-річна дівчинка із Донеччини, яка через війну втратила родичів, знайшла нову сім'ю у Львові. Рідні Вероніки Куликової загинули у Вугледарі на початку квітня під час ворожого обстрілу. Дівчинка дивом вижила. У неї було багато уламкових поранень. За її життя боролися лікарі Дніпра та Львова. Нині дитиною опікуються у будинку сімейного типу.