Свято для дітей війни за сприяння Командування Об’єднаних Сил Збройних Сил України. 

ЮНІСЕФ запускає індивідуальні психологічні консультації для дітей і батьків.

Серед поранених — діти. 

У Нацполіції оголосили про початок операції з порятунку дітей на Донеччині.

Після того як мати померла на очах у В’ячеслава Ялова від снаряда, він став опікуном для своїх братиків і сестричок. Вивіз їх із селища на Донеччині й докладає максимум зусиль, щоб у дітей було світле майбутнє, де немає місця болю, а натомість є можливості для розвитку.

Діти, які отримали пораненням чи інше ушкодження здоров’я внаслідок російського вторгнення в Україну та члени їхніх сімей, можуть отримати фінансову допомогу від міжнародної організації СОС Дитячі містечка.

Які правила перетину кордону для дітей?

Навіть під час війни дітям необхідно гратися, спілкуватися з однолітками та проводити час з користю. 

В Україні зростає покоління дітей, що на власні очі побачило війну та пройшло скрізь її безжалісне полум’я. Саме їм незабаром доведеться жити у країні, що стане на новий шлях економічного та культурного розвитку, будувати та укріплювати її у майбутньому. Тож сьогодні для військових вкрай важливо, щоб діти не лише відчували їх підтримку, а й розуміли, що Збройні Сили України — це ті, хто захищає і допомагає.

«Мамо, я хочу жити!» — ці слова повторювали всі діти Маріуполя під час обстрілів. Вони розповіли, як до них увірвалася «руська весна», зруйнувавши будинки та спаливши усі спогади.