Клірик Сєвєродонецької єпархії завершив своє земне існування в ніч на 14 листопада. Колеги-попи повідомляють про вбивство агента кремля в рясі. В церкві, якою він керував, хрестили військового злочинця Сергія Шойгу.

Представники так званої "ЛНР" фактично викрали Андрія Черного. Його брат служить у ЗСУ, і тепер Андрія звинувачують у "державній зраді".

Станом на 23 жовтня відомо про 27 випадків вилучення транспортних засобів у мешканців т.з. «лнр». У 22-х випадках зареєстровано звернення до «мвд лнр».

​​СБУ повідомила про підозру ще 26 топ-організаторам фейкового «референдуму» на тимчасово окупованих територіях України

222 стрілковий батальйон так званої “лнр”, який днями вийшов з оточення з Лиману, скиглить у соціальних мережах – крім того, що їх ЗСУ обклали вогнем і вичавили з території, потім від них “відхрестилося” й власне керівництво.

Окупаційні адміністрації оголосили "результати" фейкових референдумів про входження захоплених регіонів до складу рф. Усюди “результат” —  понад 87%.

Страх перед українською армією та наступальні дії посилюють в росіянах власне почуття страху й разом з тим – змушують їх бути умовно пильнішими з мешканцями окупованих територій. Для останніх це означає ретельні перевірки навіть тоді, коли вони нічого не порушували й не викликали підозр.

Сепаратисти з Донбасу, яких уже кілька тижнів кошмарить наступ українських військових, знову просяться в росію. Рішення провести “референдуми” на окупованих територіях сьогодні оголосили так звана влада лнр, днр та Херсонщини.

В окупованому Луганську стався вибух в кабінеті так званого генерального прокурора терористичної "ЛНР" Сергія Горенка. Він і його заступниця загинули.

У мережі з`явилася інформація про вибух біля будівлі «Генпрокуратури» у центрі окупованого росіянами Луганська.