Традиційно четверо народних депутатів від округів Донеччини отримали з бюджету кошти на винайм житла в Києві.

Верховна рада сьогодні ухвалила держбюджет на 2023 рік. Це рекорд з передчасного прийняття головного фінансового документа країни у такі терміни – на початку листопада.

Четверо народних депутатів від округів Донеччини отримали з бюджету кошти на винайм житла в Києві.

15 серпня парламент збільшив видатки держбюджету на зміцнення обороноздатності України: як голосували обранців від округів Донецької області?

Опубліковані дані стосовно того, яку компенсацію народні депутати від Донеччини отримали для оренди житла або винайму готельного номера в червні 2022 року. В умовах повномасштабної війни народні обранці продовжують отримувати такі виплати.

Сьогодні за поданням Президента Володимира Зеленського Верховна Рада звільнила очільників СБУ та Генеральної прокуратури Івана Баканова та Ірину Венедіктову.

Верховна Рада заборонила російську музику: чи підтримали рішення обранці від фронтової Донеччини?

Дехто з парламентарів Донеччини голосування в стінах ВРУ ігнорує.

Опубліковані свіжі дані стосовно того, яку компенсацію народні депутати від Донеччини отримали для оренди житла або винайму готельного номера в травні 2022 року. В умовах повномасштабної війни народні обранці продовжують отримувати такі виплати.

Опубліковані дані стосовно того, яку компенсацію народні депутати від Донеччини отримали для оренди житла або винайму готельного номера в квітні 2022 року. В умовах повномасштабної війни народні обранці продовжують отримувати такі виплати.