Уродженець Донецька, старший лейтенант, командир роти Антон Величко 29 вересня підірвався на ворожій міні під час боїв на півночі Харківщини.

Послуги для ВПО, військовий облік жінок та іпотека під 3%: розповідаємо про основні нововведення з 1 жовтня. 

Відповідний указ опубліковано на сайті Глави держави. 

Виявити їх можна завдяки гучному двигуну — він шумить, як на мопеді чи бензопилі.

Посуд з кавової гущі та біорозкладні свічки з ароматами міст виготовляють підприємці-переселенці у Львові. Виробники вже отримали багато побажань з розширення лінійки ароматів з іншими містами України.

Командувач Об’єднаних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв перевірив готовність дивізіону річкових катерів до виконання завдань у Північній операційній зоні. Цей дивізіон було створено задля забезпечення підтримки військ у прирічкових операційних районах.

Російська армія зараз уже перебуває у критичній ситуації через відсутність повноцінної компенсації втрат, яких вона зазнає в Україні. І непомітно для себе рф насправді «проскочила» пік своїх можливостей по мобілізації.

Український ветеранський фонд до 5 жовтня приймає заявки на фінансування бізнесу ветеранів.

Останнім часом почастішали випадки блокування банківських карток українців.

Дар’я Бурлуцька — дружина військовополоненого Юрія, який проходив службу у 58-й окремій мотопіхотній бригаді. Перед повномасштабним вторгненням родина з Лимана мріяла нарешті відпочити — у чоловіка невдовзі мав закінчитися контракт, тож у планах була відпустка наодинці. Однак ранок 24 лютого зруйнував усі плани та змінив усі наступні місяці.