До війни підприємець Андрій Кайдаш мав власний цех у місті Василівка Запорізької області, де виготовляв автомобільні причепи для перевезення вуликів — «Бджоловіз». Замовлення від бджолярів були розписані на кілька місяців наперед, робота кипіла щодня. 

Вони багато втратили, як і кожен, зіткнулися з безліччю труднощів, але не опустили руки та продовжили свою справу на розвиток економіки країни.

Марія та Дмитро Косілкіни родом з Лисичанська. У 2014-му році після повернення з евакуації до деокупованого міста вирішили розпочати свою справу та створити робочі місця, аби заохотити земляків повертатись додому. Подружжя створило власний бренд дитячого одягу, адже регіональний ринок потерпав від нестачі якісної продукції.

Розвивати родинну равликову ферму Вікторія та Олексій Сорокіни із Запоріжжя почали три роки тому. За день до війни у центрі міста відкрили торгову точку, де можна скуштувати бургер із равликовою котлетою. Наступного дня через початок війни закрили її. Зараз вони знову відновили роботу, а скуштувати равлики та устриці до них приходять переселенці з Маріуполя та Бердянська.

Онлайн-виставка за підтримки міжнародних партнерів зібрала 170 підприємців із різних куточків сходу України, щоб допомогти їм розширити бізнеси та знайти нових партнерів.

На тендері у Волновасі, предметом якого стало будівництво спортмайданчика за 2,4 мільйони гривень, прийшли пов'язані підприємці. При цьому зафіксовано, що голова тендерного комітету в недавньому минулому працював на одного з них.

Комунальне підприємство «Покровськтепломережа» без проведення тендерів купило комп’ютерного обладнання на понад 900 тисяч гривень у підприємців, які ділять один мобільний номер.

У Києві відкрилась чергова виставка «Схід-Експо», яка об'єднала підприємців Донеччини, Луганщини та Запорожчини.

Донецьке вище училище олімпійського резерву ім.С.Бубки 19 лютого уклало низку договорів щодо поставки продуктів харчування протягом 2018 року загальною вартістю 4,72 млн грн.

Грантовий проект «Громадська Школа Бізнесу» охопить 8 тисяч підприємців та власників малого бізнесу України.