ФОТО.ВІДЕО. Спортсменка від Донеччини із рекордним результатом стала переможницею марафону у Польщі

Спортсменка від Донеччини Вікторія Хапіліна з олімпійським нормативом виграла марафон у Кракові.

Днями в польському Кракові відбувся 18-й марафон «PZU Cracovia Maraton», який цьогоріч вперше отримав бронзовий лейбл від світової організації IAAF, повідомляє Управління фізичної культури та спорту ДонОДА.

Традиційну дистанцію 42 кілометри та 195 метрів долали 5302 особи, а кращою серед жінок вдалося стати українці Вікторії Хапіліній, яка з 2019 року представляє школу вищої спортивної майстерності Донецької області.

ЧИТАЙТЕ: Маріупольські баскетболісти стали переможцями міжнародного турніру в Туреччині

Зазначається, що Вікторія фінішувала з часом 2:28:03, побивши попередній рекорд траси на 11 секунд і випередивши суперницю з Кенії, що стала другою, більше ніж на 5 хвилин.

«Час нашої атлетки — 2:28:03 — є рекордом траси, покращенням її особистого результату, виконанням нормативу майстра спорту України міжнародного класу та нормативу на Олімпійські ігри 2020 року», — йдеться в повідомленні.

Олімпійський норматив на Ігри в Токіо у виконанні Вікторії Хапіліної є першим серед спортсменів Донеччини, а також першим серед легкоатлетів України на бігових дистанціях.