Застосунок вже завантажили понад 10 тис. користувачів. Тут можна знайти українців у своєму місті, шукати події та самим їх створювати.

Для того, аби об’єднати українців у всьому світі, створили застосунок «Нумо Спільно». Він дозволить знаходити один одного в будь-якій країні, спілкуватися, підтримувати та дізнаватися й відвідувати разом події. 

У додатку є рубрики по містах, каталог подій, наприклад, мітингів чи місць, де надають допомогу. Зокрема, тут є месенджер, закриті групи і чати, в майбутніх оновленнях розробники планують додати можливість пошуку роботи. Також можна створити запит на створення власної події онлайн чи офлайн, повідомлення про яку модератори потім розмістять у застосунку. 

У додатку є перелік міст, де вже існують “Нумо Спільноти”. Це Варшава, Берлін, Прага, Париж, Лондон, Амстердам, Краків, Відень, Лісабон, Барселона, Мюнхен, Братислава, Гамбург та багато інших.  

З часом організатори планують закріпити людей-лідерів по містах, які зможуть самостійно редагувати ці групи і додавати контент й модерувати учасників та ініціювати події.  

За кілька днів існування застосунку, тут назбиралося понад 10 тис. користувачів. Завантажити його можна в Google Play та App Store.

Нумо спільно, додаток, пошук українців за кордоном