У Маріуполі повністю зник мобільний зв’язок, а окупанти й надалі знімають сюжети про так звані «відновлення».
Одна з вулиць Маріуполя/Фото: Петро Андрющенко
Життя в окупаційному Маріуполі триває, хоч рашисти продовжують його погіршувати місцевим мешканцям. Так звані «будівельники» намагаються відновити університет ПДТУ, а росіяни вже знімають сюжети про «щасливу відбудову». Однак, звісно, ніхто не згадує про те, що загарбники самі ж розбомбили виш, вбиваючи мирних жителів, які ховалися всередині та накриваючи їх «Калібрами».
Крім того, новобудови, зведені рашистами, вже починають сипатись. В мережі люди діляться знімками стін, які руйнуються в абсолютно нових домах.
Фото з місцевих пабліків
Фото з місцевих пабліків
Одна з вулиць міста/Фото: Петро Андрющенко
Одна з вулиць міста/Фото: Петро Андрющенко
Разом з тим, блага цивілізації поволі покидають окуповане місто. За інформацією радника мера Маріуполя Петра Андрющенка, в населеному пункті повністю вимкнувся мобільний зв’язок окупаційного оператора «Фенікс». Тепер у цивільних лишився лише стаціонарний інтернет.
У місті все більше зростає спротив, а маріупольці викривають все більше реалій буденності в окупації. Так один із мешканців ділиться відео своєї квартири, де був так званий «пункт спостереження» окупантів.
Чоловік розповідає, що на початку вторгнення солдати країни-агресора принесли до квартири міномети і використовували цивільних у вигляді «живого щита». З них вони обстрілювали Приморський парк. Тоді російські злочинці знищили сотні будинків, вбили понад 22 тисяч людей за офіційними даними.
В результаті, маріупольські партизани періодично нагадують непроханим гостям, хто справжній господар міста. На стінах з’являються написи про ЗСУ, буква «Ї», як символ спротиву, та малюнки Тризуба.
До слова, у місті також фіксують рух техніки в напрямку Бердянська, окрім того, везуть виведені з ладу «Урали» та «Камази» на ремонт до заводу Ілліча.
Фото: Петро Андрющенко
Фото: Петро Андрющенко
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!