Бояться наступу ЗСУ з боку Бердянська: росіяни почали облаштовувати лінії оборони неподалік Урзуфа

Окупанти почали облаштування лінії оборони на кордоні з Запорізькою областю в Маріупольському районі неподалік курортного селища Урзуф.

Бояться наступу ЗСУ з боку Бердянська: росіяни почали облаштовувати лінії оборони неподалік Урзуфа на Донеччині

Поки проходить копання лінії окопів. Попри гучні заяви, де-факто окупанти намагаються створити максимум укріплень, повідомляє у своєму Телеграмі радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко.

«Єдина зрозуміла мета облаштування оборони в цьому місті — очікування наступу безпосередньо з боку міста Бердянськ вздовж берегової лінії по дорозі Урзуф-Бердянськ. При наступі росіяни використовували її після окупації Бердянська для перекиду військ та техніки, що концентрувалась у підсумку з боку Приморського району Маріуполя», — зазначає Андрющенко.

Водночас рух військової техніки живої сили в Маріуполі зберігає тенденцію на збільшення.

«Щонайменше 16 автівок з пушками та 8 РЗСВ «Град» — на Донецьк. До 20 автівок тентованих в бік Новоазовська разом з паливозаправниками — для поповнення БК та палива. До 30 автівок тентованих з вантажем  в бік Бердянська через Мангуш», — описує радник мера.

Стрімке зростання військового контингенту спостерігається і в Нікольському. Маріуполь та Маріупольський район дедалі більше стають військово-логістичною точкою окупантів для забезпечення фронту.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev