“Бувало, що сиділи в одній посадці з вагнерівцями”, — бойовий медик Швепс про бої біля Бахмута

Український захисник розповів про досвід боїв поблизу фронтового Бахмута.

Ілюстративне фото з відкритих джерел

Боєць Швепс разом з побратимами тільки но повернувся з Бахмута. Там гвардієць 25 бригади імені князя Аскольда Північного об’єднання виконував обов’язки бойового медика відділення. Про початок вторгнення хлопець дізнався, коли над його будинком пролетів винищувач. Він прибув в частину по бойовій тривозі й разом з побратимами взяв до рук зброю.

Після поразки росіян під Києвом та додаткової підготовки, Швепс виїхав на Схід, в зону активних бойових дій. Його підрозділ брав участь в обороні Бахмута.

“Там складно, проте стабільно. Вони кожен день наступають, ми даємо їм відсіч. Під час наступу ворог використовував артилерію, танки, авіацію, – згадує Швепс про бої біля Бахмута. – Було таке, що ми сиділи в одній посадці з вагнерівцями, переважно колишніми злочинцями. Вони пробували наступати навіть вночі або в тумані, коли самі нічого не бачили. У тій посадці вони й залишались”.

Зі слів гвардійця, страх є до моменту контакту з ворогом. Коли починається бій, все відбувається на рівні рефлексів. Основною задачею підрозділу було зробити так, щоб ворог не зайняв їхні позиції.

“Я поїхав на війну зі своїми друзями, з якими знайомий вже не один рік. Ми в один час проходили строкову службу, а згодом стали військовослужбовцями за контрактом. Ми всі присягали на вірність народу України, задля збереження державного суверенітету і цілісності країни. Наше військове зобов‘язання – берегти Україну”, – каже Швепс.

Джерело: Національна гвардія України

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev