Чергове знущання від рашистів: у Маріуполі показали ціни на засоби гігієни

Люди не мають роботи, грошей та гуманітарної допомоги. При цьому бачать на полицях найнеобхідніші речі, які просто не можуть купити.

Чергове знущання від рашистів: у Маріуполі показали ціни на засоби гігієни

«Це чергове знущання з маріупольців, які щодня виживають у нелюдських умовах, створених «асвабадителями», — описує опубліковане Маріупольська міська рада. 

Так, за засіб для миття посуди маріупольці мають віддати 108 гривень. В українських магазинах ціна на нього складає близько 50 грн. 

Дитячі підгузки коштують 1680 грн. За прокладки жінкам доведеться віддати 99 гривень. На вільній території ціна — близько 30-45 гривень.

Ціни на шампуні — від 129 до 185 гривень. В українських мережах ціни на дані марки коливаються від 60 до 80 гривень. 

Ціна на губки — 71 грн. На вільній території вони коштують близько 40 грн.

Фактично рашисти показують, що на здоров’я та умови життя маріупольців їм байдуже. Дозволити собі засоби гігієни за такими цінами люди не можуть. При цьому Маріуполь знаходиться на межі епідеміологічної катастрофи. У місті панує тотальна антисанітарія. Розповсюджуються інфекційні захворювання — серед них можливі холера та дизентерія. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev