У містах Донеччини відзначають День Державного Прапора — символу українського народу/ фото пресслужби Маріупольскої міськради
За роки незалежності український прапор став уособленням свободи, національного духу, а з початку війни на Донбасі — ще й символом незламності та сили.
Найбільший на Донеччині державний прапор України сьогодні підняли у Краматорську. Прапор 24×16 метрів замайорів на флагштоці висотою 80 метрів.
ЧИТАЙТЕ: ФОТО. У Краматорську підняли найбільший на Донеччині синьо-жовтий стяг України
Краматорськ / пресслужба ДонОДА
У Маріуполі на площі Свободи пройшов урочистий мітинг з підняттям прапору. У мітингу разом з жителями взяли участь представники силових структур, муніципалітету, депутати міської та районної рад. Захід пройшов у супроводі оркестру Національної поліції.
Маріуполь / Фото: пресслужба Маріупольської міськради
У Мирнограді сьогодні з нагоди Дня Державного Прапора України центральними вулицями міста пройшла урочиста хода з 35-метровим стягом.
Після чого на стадіоні «Шахтар» пройшли урочиста церемонія підняття державного прапора і святковий мітинг.
У Слов'янську на флагштоці біля адміністративної будівлі Слов'янської міської ради відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України.
На урочистому мітингу були присутні представники міської влади, поліцейські, військовослужбовці, громадські організації, школярі та місцеві мешканці.
Почесне право підняти Державний прапор України біля будівлі міської ради було надано військовослужбовцям військової частини 3035 Національної гвардії України. Школярі підготували до державного свята музично-патріотичні виступи.
Після урочистого мітингу присутні пішли до будівлі СБУ, щоб вшанувати пам’ять горлівського депутата Володимира Рибака, який у 2014 році віддав своє життя за український прапор.
У Лимані урочистий захід пройшов сквері ім. Кизима. Під час мітингу над містом було піднято державний прапор.
У прифронтовій Карлівці Донецької області добровольці «Правого сектору» та воїни ЗСУ встановили на флагшток великий прапор України. Стяг був переданий на Донбас воїнами Української повстанської армії з Рівненщини. Для них було важливо, аби стяг було встановлено добровольцями саме у прифронтовому регіоні.