Кати Донеччини: російські військові, які чинили злочини проти мирних жителів

Ці військові злочинці та їх персональні дані офіційно ідентифіковані Україною.

Кати Донеччини: російські військові, що чинили злочини проти мирних жителів

Створена державою Книга катів українського народу постійно поповнюється іменами ідентифікованих російських злочинців, що вбивали мирне населення та знищували міста країни. Розслідування лише розпочались і триватимуть, поки не знайдеться останній кат.   

Так, база містить інформацію вже про кілька десятків російських військових, які чинили злочини на Донеччині та Луганщині. Сьогодні публікуємо дані про десять із них.

Мордвічєв Андрій — генерал-лейтенант, командує підрозділами 8 загальновійськової армії, виділеними до складу угруповання військ “Юг”. Керував захопленням Маріуполя.

Мордвічєв Андрій Мордвічєв Андрій

Кобилаш Сергій — генерал-лейтенант, командувач дальньої авіації Військово-повітряних сил Повітряно-космічних сил ЗС рф. Відповідальний за нанесення літаками стратегічної авіації масованих ударів крилатими ракетами по українських містах та об'єктах інфраструктури.

Кобилаш Сергій Кобилаш Сергій

Це призвело до значних руйнувань цивільної інфраструктури та жертв серед мирного населення. Вперше після закінчення Другої світової війни під його керівництвом важкими бомбардувальниками здійснено килимове бомбардування густонаселених територій, зокрема міста Маріуполь.

Чалаєв Замід — полковник, командир 2 полку поліції спеціального призначення. На чолі підрозділів полку поліції спеціального призначення брав участь у захопленні Маріуполя, у тому числі в штурмі металургійного комбінату "Азовсталь". З травня 2022 року керує діями підрозділів чеченської поліції на Луганському напрямку.

Чалаєв Замід Чалаєв Замід

Косік Сергій — підполковник, заступник командира 14 винищувального авіаційного полку. У період з 24 лютого по 13 березня 2022 року у складі тактичної групи 14 винищувального авіаційного полку 6 армії ВПС та ППО здійснював бомбардування території Харківської та Донецької областей.

Косік Сергій Косік Сергій

Пустовєтов Дмитро — старший сержант, командир 2 відділення 2 розвідувального взводу розвідувальної роти. Брав безпосередню участь у бойових діях на території Запорізької та Донецької областей у складі 2 батальйонно-тактичної групи 70 мотострілецького полку 42 мотострілецької дивізії 58 загальновійськової армії Південного військового округу.

Пустовєтов Дмитро Пустовєтов Дмитро

Магомедов Руслан — сержант, командир відділення. Брав безпосередню участь у бойових діях на півдні Донецької області в складі батальйонної тактичної групи 102 мотострілецького полку 150 мотострілецької дивізії 8 загальновійськової армії Південного військового округу.

Магомедов Руслан  Магомедов Руслан 

Пєшков Олександр — контрадмірал, командувач Каспійської флотилії Південного військового округу ЗС рф. Бере безпосередню участь у відкритому військовому вторгненні в Україну — командував підрозділами морської піхоти, виділеними до складу угруповання "Юг". Підпорядкований Пєшкову особовий склад причетний до військових злочинів, що призвели до значних жертв серед мирного населення міста Маріуполь.

Пєшков Олександр Пєшков Олександр

Григорян Георгій — рядовий, навідник-оператор. Брав безпосередню участь у бойових діях на півдні Донецької області у складі батальйонної тактичної групи 102 мотострілецького полку 150 мотострілецької дивізії 8 загальновійськової армії Південного військового округу.

Григорян Георгій Григорян Георгій

Мильніков Іван — рядовий, механік-водій. Брав безпосередню участь у бойових діях на території Запорізької та Донецької областей у складі батальйонної тактичної групи 4 військової бази 58 загальновійськової армії Південного військового округу.

Мильніков Іван Мильніков Іван

Чібісов Сергій — рядовий, снайпер. Брав безпосередню участь у бойових діях на півдні Донецької області у складі батальйонної тактичної групи 102 мотострілецького полку 150 мотострілецької дивізії 8 загальновійськової армії Південного військового округу.

Чібісов Сергій Чібісов Сергій

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev