#loveДонеччина: стартував фотофлешмоб до дня народження області

Марафон «Моя улюблена Донеччина»: поділіться фотографіями зі своїх місць сили.

Колаж "Вчасно"

2 липня охоплена війною Донеччина відзначатиме свій 90-ий день народження. Земля, яка, здається, проходить всі круги пекла вісім років без зупинки. Земля, де красиві краєвиди заміновані, ліси спалені та міста стали привидами.

Але тим не менш наповнена людьми сильними, витривалими та щирими. Так, Донецький обласний дитячо-молодіжний центр оголосив марафон «Моя улюблена Донеччина».

«Ми впевнені, що у кожного, хто з Донеччини є тут своє місце сили. Можливо, це Клебан-Бик? А, може, набережна Маріуполя? Парк Бернадського? Святогірськ? Соленка? Лиманські ліси? Алея троянд у Бахмуті? Або...», — йдеться в оголошенні. 

Для участі треба розмісти на своїй сторінці фейсбук або інстаграм фото свого місця сили з Донеччини, або просто улюблену локацію і розказати про неї, додавши хештег #loveДонеччина.

«Наповнимо мережу Донеччиною мирною», — закликають організатори. 

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!  

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev