Морозна буденність: в «лнр» люди замерзають у власних оселях

Аби вижити у неопалюваних оселях, мешканцям доводиться встановлювати буржуйки прямо у власних спальнях, а топити їх люди змушені меблями. Пенсіонери зазначають — якщо помруть, то вина за це буде на окупаційній владі. 

Морозна буденність: в «лнр» люди замерзають у власних оселях

У соцмережах регулярно з’являється інформація про те, як на окупованих територіях, зокрема у містах, замерзають люди. Чергове відео поширили мешканці Лисичанська у регіональних телеграм-каналах. 

«Так проходят будни в Лисичанске. На улице дождь, холодно. Пытаемся разжечь буржуйку. Сжигаем мебель. Как в Ленинграде», — коментує російською авторка відео. 

Варто нагадати, що у Лисичанську певний час триває піар-кампанія акції з видачі дров та вугілля місцевому населенню задля опалення житла. Одна із фокусних груп населення — літні люди, які, власне, і представлені у відео. Проте люди замість опалення осель люб’язно наданими «владою» дровами у вигляді палива використовують власні меблі. 

Андрій Скорий Андрій СкорийНа відео місцеві зазначають: якщо помруть від холоду — у їх смертях винити Скорого. Андрій Скорий — окупаційний гауляйтер, якого верхівка «лнр» поставила керувати Лисичанськом. Аби зігрітись, люди кутаються у декілька ковдр, проте без обігріву приміщення такі дії результатів не дають — у квартирі два градуси тепла. 

Сам Скорий ще у жовтні обіцяв відновити опалення у Лисичанську до листопада. Про це активно повідомляли проросійські «змі», цитуючи ватажка. Станом на 24 грудня офіційної інформації про запуск опалення в місті немає.

Обіцянки окупантів Обіцянки окупантів

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!

2023 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2023 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev