Фото НБУ
Монета «Збройні Сили України», номіналом у 10 гривень із тиражем в 1 млн штук, присвячена українським військам, на які відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності, повідомляється на сайті НБУ.
На аверсі монети розміщена емблема Збройних Сил України, ліворуч від якої — малий Державний Герб України.
На реверсі монети на тлі стилізованого рослинного орнаменту — військові знаки розрізнення: загальновійськовий беретний знак, беретні знаки десантно-штурмових військ ЗСУ, військово-морських сил ЗСУ, сил спеціальних операцій ЗСУ, повітряних сил ЗСУ.
Монета «Сухопутні війська Збройних Сил України», номіналом у 10 гривень із тиражем в 1 млн штук, присвячена військам, які є основою та головним носієм бойової могутності Збройних Сил України.
На аверсі монети розміщена емблема сухопутних військ ЗСУ, ліворуч від якої — малий Державний Герб України, праворуч — нарукавний знак сухопутних військ ЗСУ.
На реверсі монети зображено українського воїна зі зброєю та розміщено стилізовану композицію: на тлі камуфляжу військова техніка.
Монета «Гарнізонний храм святих апостолів Петра і Павла (м. Львів)», номіналом у 5 гривень із тиражем в 35 тис. штук, присвячена одній зі святинь та самобутніх «родзинок» міста — Гарнізонному храму святих апостолів Петра і Павла, побудованому на початку XVII ст. Ця одягнена в барокові шати споруда, що прикрашає історичну частину міста Лева, — найбільший львівський храм, який пережив різні часи, у певні періоди історії виконував функції гарнізонної церкви міста, складу, книгосховища, а 2011 року знову відкрив двері для вірян. За час російсько-українського воєнного конфлікту на Сході України храм став не лише церквою, де моляться за українських воїнів і відспівують загиблих учасників ООС, а й музеєм і волонтерським центром.