В окупованому Маріуполі триває другий етап так званої «інвентаризації». До 1 квітня власники мають надати документи на квартири та російський паспорт, якщо ні - будинки заносять до списку «безхазяйного» житла.
Росіяни «віджимають» в маріупольці домівки, в яких немає документів на майно/ Скриншот із відео
Один з місцевих блогерів відвідав будинок по вулиці Бахчиванджи, 15 у Маріуполі.
Там 15 квартир «опечатали» через відсутність власників. Тепер маріупольці мають приїхати до окупованого міста, отримати російський паспорт та подавати правовстановлюючі документи до росреєстру. Лише після цього їм псевдовлада дозволить потрапити до власної квартири.
При цьому окупанти роблять все, щоб містяни не змогли в'їхати на територію рф. Містяни кажуть, що 80% людей «розвертають назад». Адже мета загарбників — віджати власність людей.
«Згоріли документи й вже рік в суді доводжу. російський паспорт є, прописка є. Але не пускають до своєї квартири. Ключі не дають», — у відчаї каже маріупольчанка
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В окупованому Маріуполі зводять чергову іпотеку для росіян
Скриншот із відео
Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся!