Незворотній процес «тактичного переміщення» колаборантів: зрадники покидають окуповані території Луганщини

Поки рашисти тактично передислоковуються через контрнаступи ЗСУ, посіпаки росіян спішно евакуюються до рф або вглиб окупованих територій. Найбільша активність спостерігається на Луганщині та в Криму. 

Незворотній процес «тактичного переміщення» колаборантів: зрадники покидають окуповані території Луганщини

Ворог та його посіпаки тікають, налякані успіхами Сил оборони України — зі Старобільська почали евакуйовувати колаборантів до Луганська. Представники окупаційної влади Нової Каховки теж вивозять свої сім’ї на тимчасово окуповану територію АР Крим. За наявною інформацією, 7 жовтня, колона з 12 мікроавтобусів вибула до міста Севастополь.

Таку інформацію сьогодні, 9 жовтня, повідомив Генеральний штаб ЗСУ. 

Спільнота InformNapalm із посиланням на інсайдерів з окупованих територій Луганщини, які з 2014 року перебувають у тилових прикордонних районах, повідомила про значне збільшення потоку колаборантів, що тікають у рф. Здебільшого це колаборанти низової ланки, які займали дрібні адміністративні посади.

«Раз колаборанти тікають навіть з тилових районів, значить вже не вірять в міць армії рф, а вірять у ЗСУ», — йдеться в повідомленні.

Ще посеред цього тижня «чиновники» «лнр» заявили, що росія евакуює соціальні та медичні установи з населених пунктів Кремінна та Сватове. Тікають і прихильники «руського міру».

«Орки розповідають місцевим, що ЗСУ близько, і коли вони заходять — то вирізають все місцеве населення. Так от завдяки таким байкам, усі колаборанти накивали п‘ятами», — пишуть у соціальних мережах.

Оперативну інформацію про події Донбасу публікуємо у телеграм-каналі t.me/vchasnoua. Приєднуйтеся! 

2024 © Інформаційне агентство «Вчасно» — новини Донбасу.
2024 © ГО "Медіа-Погляд".

Права на всі матеріали належать ГО "Медіа-Погляд" (якщо не вказано інше) та охороняються Законом України «Про авторське право і суміжні права». Усі текстові матеріали поширюються відповідно до ліцензії CC BY-NC-ND 4.0.

Сайт створено за підтримки DW Akademie

Розроблено iDev